افتخار آفرینی تیم دانش آموزان آملی مازندران در مسابقات کشوری دادرس

 افتخار آفرینی تیم دانش آموزان آملی مازندران در مسابقات کشوری دادرس

آمل امروز: 

نایب قهرمانی تیم دادرس استان مازندران در مسابقات کشوری

مرحله کشوری یازدهمین دوره مسابقات المپیاد آماده در شهریور ۱۴۰۲ با حضور تیم‌های منتخب از استان‌های سراسر کشور در شیراز برگزار شد که در این مسابقات دانش آموزان عضو تیم‌های دادرس، با مهارت‌های امدادی در رشته های پناه‌گیری و خروج اضطراری، اسکان اضطراری، ارزیابی و احیای قلبی و ریوی، پانسمان و بانداژ، آتل‌بندی، حمل مصدوم و اطفای حریق به رقابت پرداختند.

تیم دادرس دبیرستان قاسم‌زاده از شهرستان آمل در این مسابقات نماینده استان مازندران در سطح کشوری بود. اعضای تیم دادرس منتخب استان مازندران در یازدهمین دوره مسابقات کشوری آماده ویژه تیم‌های دادرس پسران در شیراز موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شد.

همچنین تیم دادرس استان مازندران در مسابقات جانبی برگزار شده در این دوره از مرحله کشوری موفق به کسب مقام دوم در آیتم‌های اطفاء حریق و حمل طناب و همچنین انتخاب ابوالفضل غلامی به عنوان عضو بشردوست این دوره از مسابقات شد.

ابوالفضل غلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آمل امروز اظهار داشت: مسابقات دادرس با عنوان دانش آموز آماده برای روزهای سخت برگزار می‌شود ما یک تیم ۱۴ نفره از مدرسه حاج منصور قاسم زاده آمل هستیم که ابتدا در شهر مقام اول را کسب کردیم سپس در مسابقات استانی هم اول شدیم و در سطح کشور در تقابل با تیم های منتخب ۲۸ استان توانستیم عنوان نایب قهرمانی را به دست بیاوریم.

جا دارد اینجا از مدیر خوب  مدرسه ما آقای محمد خدادادی،کادر مدرسه و مربیان زحمتکشمان خانم فیروزیان و آقای مهدی اسدی تشکر کنم.

 

م مشایی

Related post